• facebook
  • instagram
  • youtube

© 2021, Arezidence. All rights reserved. Designed & developed by dalten.cz. Powered by RealityMIX.cz.

We create unique housing in Czech Republic's most attractive locations

About us

Current projects

Rezidence Grebovka

Jen pár kroků od naší rezidence najdete vše, co člověk potřebuje pro zdravý a vyvážený životní styl. Na jedné straně jste kousek od veřejné dopravy, která zajišťuje pohodlné dojíždění do centra města. Na straně druhé, máte okamžitý přístup k Havlíčkovým sadům - nádhernému parku, který disponuje různými atrakcemi i pro ty nejnáročnější jedince. V docházkové vzdálenosti naleznete vinařství, kavárny, sportovní hřiště, dětské hřiště a úžasné vyhlídky.

Náš připravovaný projekt „Rezidence Grébovka“ se nachází přímo na ulici Košická. Jen pár kroků od Havlíčkových sadů a Vršovického náměstí. Nabízíme čtrnáct zcela nových jednotek 1+KK nebo 2+KK o velikosti od 25,5 m² do 47,1 m². Budova je kompletně od základů zrekonstruována a disponuje novým výtahem. Každá z jednotek má v sobě zabudovaný videotelefon. V okolí najdete školy pro děti všech věkových skupin, školky, samoobsluhy, zdravotní střediska a restaurace.

Project detail
Floor ID Disposition Area Cena
1. floor RG.1 1BR 49 m2 9 353 550 CZK
1. floor RG.2 Jr 1BR 37 m2 Sold
2. floor RG2.5 Jr 1BR 31 m2 6 261 885 CZK

Rezidence u Vinohradu

Nově zrekonstruovaný bytový komplex Rezidence U Vinohradu má hned dvě budovy, 6. podlaží a moderní výtah. Celkem nabízíme 36 bytových jednotek o velikosti od 30m² do 101m². Většina apartmánů má sklep, balkon, lodžie a nebo terasu. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost - škola, školka, obchody, zdravotnická zařízení a restaurace, ale také snadná dostupnost do centra města. Mimo jiné také nabízíme komerční prostory. Každá budova má dva prostory různých velikostí se snadno viditelným vstupem přímo z ulice.

Project detail
Floor ID Disposition Area Accessories Cena
Ground floor P1.1. Restaurant 0 m2 terrace / balcony / cellar Sold

Augustus Hotel

Zrekonstruovaná budova z 19. století, pouze 3 stanice metra od Václavského náměstí a 5 minut tramvají od Karlova mostu. Objekt je rozvržen do dvou částí, první část jimž je Hotel Augustus. Druhá část je restaurace ve výměře 223m². Restaurace je rozvržena do dvou podlaží, jednoho nadzemního a jednoho podzemního s celkovou kapacitou míst k sezení 50. Možnost celoroční zahrádky ve vnitrobloku restaurace, kapacita zahrádky je cca 8 míst. Parkovat lze na ulici. Objekt se nachází v žádané lokalitě s výbornou dopravní dostupností do centra města.

Project detail
Floor ID Disposition Area Accessories Cena
Ground floor N02608 Restaurant 0 m2 terrace / balcony / cellar Sold

Hotel Sokolská

Na obou pozemcích je v současnosti bývalý Hostel, který bude procházet celkovou rekonstrukcí a bude zkolaudovaný jako hotel. Jedná se o zastavěné území v centru města, kde podél ulice Sokolská jsou realizovány činžovní objekty z konce 19. století, které prošly různými přestavbami či nástavbami.
Navržená rekonstrukce Hotelu, přístavba a nástavba koncipována pro hotelový provoz s krátkodobým ubytováním v kombinaci s prodejnou a kavárnou v přízemí objektu.

Floor ID Disposition Area Accessories Cena