• facebook
  • instagram
  • youtube

© 2021, Arezidence. All rights reserved. Designed & developed by dalten.cz. Powered by RealityMIX.cz.

Hotel Sokolská

Budova Hotelu je umístěna v historické části Prahy 2 s výbornou dostupností do centra.

Na obou pozemcích je v současnosti bývalý Hostel, který bude procházet celkovou rekonstrukcí a bude zkolaudovaný jako hotel. Jedná se o zastavěné území v centru města, kde podél ulice Sokolská jsou realizovány činžovní objekty z konce 19. století, které prošly různými přestavbami či nástavbami.
Navržená rekonstrukce Hotelu, přístavba a nástavba koncipována pro hotelový provoz s krátkodobým ubytováním v kombinaci s prodejnou a kavárnou v přízemí objektu.

Podrobné informace

Nabídka bytů

Počet podlaží Číslo zakázky Dispozice Plocha Cena
4 N03310 Hotel 1588 m2 550 000 CZK
4 N03360 Hotel 1588 m2 550 000 CZK

Kontaktujte nás

Dagmar Damková (CZ)

+420 776 366 840

Nicole Binková (EN)

+420 704 969 666

Lokalita

Národní muzeum

Historická budova v čele Václavského náměstí, jedna z nejvýznamnějších pražských budov, prohlášená v roce 1962 za národní kulturní památku.  Historická budova prošla významnou rekonstrukcí a znovu se návštěvníkům otevřela 28. října 2018 – v den stého výročí Československé republiky. Interiér muzea je stejně úchvatný jako z venčí. Svými novými exponáty pravidelně dává turistům i místním mnoho důvodů k návštěvě.

Chrám svaté Ludmily

Blízko od Hotelu se nachází Chrám sv. Ludmily, tvoří výraznou dominantu Vinohrad. Dvě věže vysoké 60 metrů jsou jako dvě ruce sepjaté k modlitbě. Chrám svaté Ludmily je inspirován přísným stylem severoněmeckých raně gotických cihlových kostelů. Na první pohled stavba zaujme imponující majestátností. V průběhu roku se na Náměstí koná mnoho společenských a kulturních akcí.

Botanická zahrada Přírodovědné fakulty UK

Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze  má rozlohu 3,5 ha. Expozice zahrady jsou rozděleny na skleníkové a venkovní. Ve sklenících je stálá expozice tropů a suchých subtropů. Sbírka rostlin z vlhkých subtropů je v létě instalována pod širým nebem podle světadílů, z nichž rostliny pocházejí, v zimním období jsou rostliny uskladněny ve velkém studeném skleníku.

Vinohrady

Rezidenční čtvrť Prahy, která má všechno: elegantní architekturu, skvělé restaurace a kavárny, kulturní stánky i zeleň a přitom je jen pár minut od historického centra. Zdobné secesní fasády a ulice lemované vzrostlými stromy lehce připomínají Paříž.