• facebook
  • instagram
  • youtube

© 2021, Arezidence. All rights reserved. Designed & developed by dalten.cz. Powered by RealityMIX.cz.

Augustus Hotel

Zrekonstruovaná budova z 19. století, pouze 3 stanice metra od Václavského náměstí a 5 minut tramvají od Karlova mostu.

Zrekonstruovaná budova z 19. století, pouze 3 stanice metra od Václavského náměstí a 5 minut tramvají od Karlova mostu. Objekt je rozvržen do dvou částí, první část jimž je Hotel Augustus. Druhá část je restaurace ve výměře 223m². Restaurace je rozvržena do dvou podlaží, jednoho nadzemního a jednoho podzemního s celkovou kapacitou míst k sezení 50. Možnost celoroční zahrádky ve vnitrobloku restaurace, kapacita zahrádky je cca 8 míst. Parkovat lze na ulici. Objekt se nachází v žádané lokalitě s výbornou dopravní dostupností do centra města.

Podrobné informace

Doporučujeme

Nabídka bytů

Počet podlaží Číslo zakázky Dispozice Plocha Cena
2 N02608 Restaurace 223 m2 Pronajato
5 N02487 Hotel 1000 m2 Pronajato

Kontaktujte nás

Dagmar Damková (CZ)

+420 776 366 840

Nicole Binková (EN)

+420 704 969 666

Lokalita

Petřínské sady

Za přírodou na vrch Petřína. Nejrozsáhlejší městská zelená plocha a jeho svahy jsou oázou klidu v centru Prahy. Kouzelný je zejména Růžový sad neboli rozárium na náhorní petřínské plošině. Sady jsou oblíbeným místem zamilovaných párů i rodin s dětmi. Na vrchol kopce se dá vyjet lanovkou, Petřínská rozhledna láká rozhledy, jako zábavná atrakce nikdy nezklame Zrcadlové bludiště. Park je protkán pěšinkami s lavičkami, je zde i několik dětských hřišť.

Smíchovská náplavka

Příjemnou procházku si můžete udělat na Smíchovskou náplavku, která je místem zastavení, posezení s přáteli nad dobrým vínem, ale také v průběhu roku se na smíchovské náplavce koná mnoho společenských a kulturních akcí. Hořejší nábřeží je charakteristické svým nezaměnitelným výhledem na historickou dominantu Prahy Vyšehrad a na unikátní Železniční most.

 

Švandovo divadlo

V blízkosti se také nachází Švandovo divadlo, které je moderním evropským kulturním centrem živých umění. Jeho repertoár tvoří především inscenace stálého činoherního souboru a další produkce, jež se dělí do pravidelných programových cyklů věnujících se různým žánrům a disciplínám živého umění. Navazuje na dlouholetou tradici předchozích divadel sídlících v této budově a jejím okolí. Švandovo divadlo na Smíchově je scénou hlavního města Prahy.

 

Vyšehrad

Vyšehrad je oblíbeným místem procházek nabízejících úchvatné výhledy na Prahu a řadu významných památek. Dějiny Vyšehradu jsou úzce spjaty s vývojem pražských měst a historií českého národa. Historie sahá až do poloviny 10. století, kdy zde byly raženy denáry knížete Boleslava II. Od té doby Vyšehrad několikrát změnil svou funkci a podobu. Byl královským hradem, krátkou chvíli dokonce panovnickým sídlem. Stal se městem a později barokní pevností, jejíž podobu si udržel dodnes. Koncem 19. století získal úlohu národního symbolu a pohřebiště českých velikánů.