• facebook
  • instagram
  • youtube

© 2021, Arezidence. All rights reserved. Designed & developed by dalten.cz. Powered by RealityMIX.cz.

Pštrossova Centrum

Vysněný domov přímo v srdci Prahy 1. Šest prostorných, designových bytů a dva komerční prostory v centru města na pronájem.

Připojte se k pokrokově smýšlející multikulturní komunitě v elitní, zrekonstruované historické rezidenci. Naše byty se pohybují od 55m² - 125m². Na chodbách najdete historické mozaiky a pečlivě renovované detaily, které dodávají rezidenci prestižní atmosféru. Budova je vybavena novým výtahem, moderním nábytkem navrženým pro každý byt jinak, takže si můžete být jisti, že svůj domov budete s jistotou nazývat jednou z nejunikátnějších obytných čtvrtí ve městě. 24/7 kamerová ostraha, nepřetržitá asistence v bytě a nový výtah jsou jen několik z mnoha výhod Cetrum Apartments Pštrossova.

Podrobné informace

Nabídka bytů

Podlaží Číslo bytu Dispozice Plocha Příslušenství Cena
Přízemí 0.1 Obchodní 60 m2 Pronajato
Přízemí 0.2 Obchodní 40 m2 Pronajato
1. NP 1.1. 1+kk 55 m2 terasa Pronajato
2. NP 1 3+kk 120 m2 balkon Pronajato
3. NP 2 3+kk 120 m2 balkon Pronajato
4. NP 3 3+kk 125 m2 Pronajato
5. NP 4 3+kk 120 m2 Pronajato
6. NP 5 3+kk 120 m2 Pronajato

Kontaktujte nás

Dagmar Damková (CZ)

+420 776 366 840

Nicole Binková (EN)

+420 704 969 666

Lokalita

Národní divadlo

Národní divadlo, které je památkou české historie a umění. Od svého slavnostního otevření v červnu roku 1881 slouží jako jedna z nejvýznamnějších českých kulturních institucí. Národní divadlo je plně funkční a vítá hosty na operních, baletních a činoherních představeních, která pořádá.

Tančící dům

Jeden z nejikoničtějších architektonických projektů Prahy. Jen pár minut chůze od rezidence. Kromě odvážného designu a estetiky nabízí Tančící dům hotel, restauraci, kancelářské prostory a bar v nejvyšším patře s terasou a výhledem na město.

Smetanovo nabřeží

Smetanovo nábřeží nabízí Vám a vašim blízkým romantický zážitek. Nábřeží s jedním z nejkrásnějších pohledů na Karlův most a Pražský hrad. Na nábřeží se nachází několik významných pražských podniků, jako je kavárna Slavia a klub Lávka. Nábřeží v současné době prochází revitalizací, která má být dokončena v roce 2023.

Slovanský ostrov

Přímo v centru města si můžete užít oázu plnou přírody a rodinných aktivit. Ostrov je plný zeleně, také dětských hřišť. Na střeleckém ostrově se nachází nejikoničtější palác Žofín - kulturní centrum s nádherným interiérem nabízejícím prostor pro plesy, výstavy a konference. Z mola ostrova si také můžete pronajmout šlapadla, což je v teplejších měsících „nezbytná“ aktivita.